Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Rynek komercyjny
Projekty domów
Rodzaj nieruchomości
Rodzaj transakcji
Powierzchnia (m2)
Cena
Pokoje
Miejscowość lub region
Dzielnice i ulice
Okolice
MÓJ KRN
INFORMACJE O FIRMIE
ul. Felińskiego/al. 29 Listopada

Kraków, Prądnik Biały, ul. abp. Z. Felińskiego

opis inwestycji

Kameralny budynek o nowoczesnej architekturze z podziemnymi garażami, windami oraz monitoringiem wykonany metodą tradycyjną (ściany nośne i działowe pustak MAX) . Na każdej kondygnacji zlokalizowano jedno, dwu i trzy-pokojowe ustawne i funkcjonalne mieszkania. Każde mieszkanie posiada balkon lub loggie. W budynku zaprojektowano 25 mieszkań o metrażach od 34 m2 do 56 m2.
Osiedle przy ul. Felińskiego to inwestycja przemyślana kompleksowo, idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i młodych małżeństw. Położenie na Prądniku Czerwonym gwarantuje kameralność i ciszę, a zarazem bliskość centrum i dobre skomunikowanie właściwie ze wszystkimi dzielnicami Krakowa. W niedalekiej przyszłości w sąsiedztwie powstanie linia szybkiego tramwaju oraz północna obwodnica Krakowa, które podwyższą atrakcyjność tej lokalizacji.


Standard wykończenia części wspólnych:
Ściany części wspólnych budynku częściowo są malowane farbą akrylową, częściowo pokryte mozaiką na bazie żywic odporną na zarysowania i uszkodzenia oraz ozdobnym kamieniem. Wszystkie powierzchnie korytarzy, schodów oraz wejścia do budynku wyłożone są płytkami ceramicznym. Wejście do budynku umożliwiają drzwi zewnętrzne przeszklone o konstrukcji aluminiowej.

Zagospodarowanie terenu wokół budynku:
Komunikację na osiedlu umożliwia droga asfaltowa oraz alejki wyłożone kostką brukową. Przed budynkiem znajduje się parking naziemny wyłożony kostką brukową. Znajdująca się wokół budynku zieleń, trawa, drzewa ozdobne oraz elementy małej architektury nadaje swoisty charakter i wpływa korzystnie na estetykę osiedla. Na osiedlu znajduje się kilka placów zabaw dla najmłodszych natomiast duża ilość ławek wśród otaczającej zieleni zapewni relaks i wypoczynek. Oświetlenie ciągów pieszych, zieleni, wejścia do budynku oraz wjazdu do garażu jak również zainstalowany w budynku monitoring stwarza poczucie bezpieczeństwa i komfortu.


Istnieje możliwość rezerwacji lokalu bez ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek kosztów. Po podpisaniu umowy przyszły nabywca mieszkania dokonuje I wpłatę w granicach 5-20% wartości mieszkania, w terminie 3 dni po podpisania umowy. Pozostała wartość mieszkania jest wpłacana zgodnie z harmonogramem wpłat. Istnieje możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu spłat, wartości I wpłaty oraz terminu jej dokonani. Jeżeli nie dysponują Państwo wystarczającymi środkami na zakup własnego mieszkania proponujemy alternatywne źródło finansowania w postaci kredytu hipotecznego. Ułatwiamy uzyskanie kredytu poprzez aktywną współpracą z bankami oraz z doradcami kredytowymi.

ZAPISZ SIĘ DO BIULETYNU
W darmowym biuletynie KRN.pl co tydzień
otrzymasz najświeższe informacje.
Zobacz przykładowy biuletyn.